ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - 08/05/2022
Κάλεσμα του Απόλλωνα Πάργας στους φιλάθλους για τον αγώνα με την Καστοριά
Συντάκτης: Sportime24
Την Τετάρτη 11 Μαΐου, ώρα 16:00, ο Απόλλων Πάργας υποδέχεται στην έδρα του την Καστοριά στην 2η αγωνιστική των μπαράζ ανόδου για την Γ’ Εθνική!
Η διοίκηση του Απόλλωνα Πάργας εξέδωσε ανακοίνωση με την οποία καλεί το κόσμο να στηρίξει τις προσπάθειες των ποδοσφαιριστών για άνοδο στη Γ΄ Εθνική κατηγορία.
Αναλυτικά η ανακοίνωση αναφέρει:
Καλούμε όλο το φίλαθλο κόσμο και κάθε Παργινο, να στηρίξει την προσπάθεια μας για άνοδο στη γ εθνική κατηγορία. Φτάσαμε στο τέλος του δρόμου. Η παρουσία σας κρίνεται πιο απαραίτητη από ποτέ. Την Τετάρτη όλοι στο γήπεδο στις 16:00…