Β΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ (Β΄ΟΜΙΛΟΣ) - 30/09/2020
Μεταγραφικό… μπαμ με Άγγελο Μηνά ο Απόλλων Βουβοποτάμου
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/09/120453932_635137634060918_7795932406861185942_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/09/120453932_635137634060918_7795932406861185942_n.jpg)
Σε μια σημαντική προσθήκη στο ρόστερ του προχώρησε ο Απόλλων Βουβοποτάμου.
Ασταμάτητος μεταγραφικά είναι ο Απόλλων Βουβοποτάμου, καθώς έχει αποκτήσει μία πλειάδα ποιοτικών ποδοσφαιριστών που τον καθιστούν ως ένα από τα φαβορί του ομίλου όπου θα συμμετάσχει στο πρωτάθλημα της Β’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας
Ο Απόλλων Βουβοποτάμου προχώρησε σήμερα σε άλλη μία προσθήκη που προκαλεί αίσθηση , καθώς απέκτησε τον πολύπειρο αμυντικό Άγγελο Μηνά, που την προηγούμενη αγωνιστική σεζόν αγωνίστηκε στον Θύαμι Καστρίου και το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣ Θεσπρωτίας.
O 30χρονος στόπερ είχε πολυετή παρουσία στον Θεσπρωτό τα προηγούμενα χρόνια, όντας ένας από τους αρχηγούς των κιτρινόμαυρων.
Άλλες ομάδες που έχει αγωνιστεί είναι ο ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου, ο Οδυσσέας Νυδριού, ο ΟΦ Ηγουμενίτσας, η Δόξα Γαρδικίου, η ΑΕ Μαυρουδίου και ο Θύαμις Καστρίου.