Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 17/10/2018
Μεταγραφικό «μπαμ» με Τρανουλίδη ο ΑΟ Παλαίρου!
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/10/13023412_10207721258282257_785721431_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/10/13023412_10207721258282257_785721431_n.jpg)
Την απόκτηση του τερματοφύλακα Νίκου Τρανουλίδη από τον Τηλυκράτη Λευκάδας ανακοίνωσε ο ΑΟ Παλαίρου.
Με μεθοδευμένες κινήσεις ο πρόεδρος του ΑΟ Παλαίρου κ. Κώστας Φραδέλος κατάφερε να πάρει το πολυπόθητο «ναι» από τον 24χρονο τερματοφύλακα που τα τελευτία χρόνια αγωνίστηκε στη Γ΄ Εθνική με την φανέλα του Εθνικού Φιλιππιάδας και του Τηλυκράτη Λευκάδας.
Ο Νίκος Τρανουλίδης έχει αγωνιστεί στους Ίωνες Αγίου Νικολάου, στον Αμβρακικό Βόνιτσας και τον Πανλευκάδιο, ενώ ο Τηλυκράτης Λευκάδας τον πήρε από τον Εθνικό Φιλιππιάδας.