Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 30/07/2018
Μεταγραφικό μπαμ με Φώτη Παππά
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/07/38009495_1843620185685919_7618765683769212928_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/07/38009495_1843620185685919_7618765683769212928_n.jpg)
Ο Θρίαμβος Λούρου συνεχίζει την μεταγραφική ενίσχυση με έμπειρους ποδοσφαιριστές προκειμένου να δημιουργήσει ένα δυνατό σύνολο.
Σε μια ποιοτική μεταγραφική προσθήκη προχώρησε ο Θρίαμβος Λούρου. Συγκεκριμένα τη φανέλα της ομάδας του Δημήτρη Μπαλάφα θα φοράει τον επόμενο χρόνο ο μεσοεπιθετικός Φώτης Παππάς.
Ο 26χρονος (30/1/1992) Φώτης Παππάς τη σεζόν που ολοκληρώθηκε αγωνίζονταν στον Σκουφά Κομποτίου με την φανέλα της οποίας μέτρησε 23 συμμετοχές και πέτυχε 1 γκολ.