Με δυο γκολ του Ντόκου ο Αετός Αγιάς 2-0 τον ΠΑΣ Πρέβεζα

Ο Νίκος Ντόκος, με δυο γκολ οδήγησε τον Αετό στη νίκη  με 2-0 επί του ΠΑΣ Πρέβεζα στην Αγιά.

Έχοντας ως μεγάλο πρωταγωνιστή τον Νίκο Ντόκο που σημείωσε και τα δύο τέρματα, η ομάδα του Γιώργου Μουστάκα νίκησε με σκορ 2-0 τον ΠΑΣ Πρέβεζα στην Αγιά, στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής της Α΄ κατηγορίας ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας.

Μόλις στο 4ο λεπτό ο Ντόκος έκανε το 1-0 για τον Αετό Αγιάς που ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στην επανάληψη και στο 52ο λεπτό της αναμέτρησης ο Νίκος Ντόκος με το δεύτερο προσωπικό του γκολ στον αγώνα διαμόρφωσε το τελικό 2-0.

Διαιτητής: Χουλιάρας

Βοηθοί: Φραγκούλης – Αναγνωστάκης

Αετός Αγιάς (Γιώργος Μουστάκας): Παπανικολάου, Κοσυφαρίνης, Τζίμας (87΄ Μόκος), Μουτσάι (61΄ Βέκιος), Goga, Πάντος (83΄ Παππάς Ε.), Ζήσης (83΄ Παππάς Θ.), Λάμπρου (87΄ Βαρτζιώτης), Ντόκος, Φίλιος Γ., Γκόγκος.

ΠΑΣ Πρέβεζα (Άγγελος Μπέκας): Κώτσης, Τσάτσος, Τριάντος (56΄ Σκαμνέλος), Καραγεώργος, Κώστας, Βασιλείου (76΄ Μερτζάνι), Johansen (69΄ Πόποτας), Saleh, Σιδέρης, Καβαλλάρης, Μπαρλαγιάννης.