ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - 11/09/2023
Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το τουρνουά στο Θεσπρωτικό
Συντάκτης: Sportime24
Με εξαιρετική επιτυχία ολοκληρώθηκε χθες το απόγευμα στο Δημοτικό Στάδιο Θεσπρωτικού, το τουρνουά ποδοσφαίρου που διοργάνωσε ο Κεραυνός Θεσπρωτικού με την συμμετοχή των ομάδων: Άγιος Βαρνάβας Λούρου, Νικόπολη και Ιόνιος.
Πλήθος κόσμου και γονείς των παιδιών, παρακολούθησαν το τουρνουά χειροκροτώντας τις προσπάθειες των νεαρών ποδοσφαιριστών.
Πριν από την έναρξη του ποδοσφαιρικού τουρνουά, η Διοίκηση του Κεραυνού απέμεινε σε κάθε ομάδα αναμνηστικό λαυαράκι του Συλλόγου μας.
Ευχαριστούμε θερμά τις Διοικήσεις των ομάδων, τους προπονητές, τους αθλητές, τους φιλάθλους και γονείς, που με την παρουσία τους στο χθεσινό τουρνουά, τίμησαν τον Σύλλογό μας.