ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - 10/06/2020
Με μεγάλη συμμετοχή και επιτυχία η πρώτη συγκέντρωση των Προπονητών Ποδοσφαίρου της ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/06/102744327_317333755929358_1415021388091688589_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/06/102744327_317333755929358_1415021388091688589_n.jpg)
Με μεγάλη συμμετοχή και επιτυχία πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα η πρώτη συγκέντρωση των Προπονητών Ποδοσφαίρου της ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας στον Βοτανικό Κήπο.
Στην σημερινή συνάντηση των προπονητών αποφασίστηκε η σύσταση προσωρινής οργανωτικής επιτροπής όπου θα πραγματοποιήσει τις παραιτέρω ενέργειες για την σύσταση του Συνδέσμου Προπονητών Ποδοσφαίρου Πρέβεζας-Λευκάδας.