Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 24/08/2022
Ξεκίνησαν οι εγγραφές στην Ακαδημία ποδοσφαίρου του Θρίαμβου Λούρου
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2022/08/00000-2.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2022/08/00000-2.jpg)
Η Ακαδημία του Θριάμβου Λούρου θα λειτουργήσει και φέτος προσφέροντας σε αγόρια και κορίτσια της περιοχής μας τη δυνατότητα άθλησης και σωστής εκμάθησης του ποδοσφαίρου.
Υπεύθυνος του τμήματος θα είναι ο κ. Παπιγκιώτης Ανδρέας.
Προπονητές των τμημάτων οι : Λέτσος Αθανάσιος – Μπέτσας Δημήτριος και Μπόμπορης Νικόλαος κάτοχοι διπλώματος ποδοσφαίρου UEFA C.
Οι εγγραφές αρχίζουν από την Τετάρτη 24 / 8 στον κ. Παπιγκιώτη Ανδρέα (6976684456) και οι προπονήσεις ξεκινούν τη Δευτέρα 5 Σεπτεμβρίου σε ώρα που θα γνωστοποιηθεί τις επόμενες ημέρες.