Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 26/07/2023
Ξεκίνησε ο σχεδιασμός στην Αναγέννηση Άρτας με 8 ανανεώσεις
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/07/349316113_223330383770657_4967049072085117584_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/07/349316113_223330383770657_4967049072085117584_n.jpg)
Συνεχίζουν στην Αναγέννηση Άρτας οκτώ ποδοσφαιριστές.
Με χαρά το Διοικητικό Συμβούλιο της Αναγέννησης Άρτας ανακοινώνει την συνέχισης της συνεργασίας με τους εξής ποδοσφαιριστές Παπακίτσο Αλέξανδρο , Παπακίτσο Δημήτριο , Παντελεήμων Καζέλη , Χρήστο Αρτέμη , Ευστράτιο Μπιθυκούκη Βασίλειο Ζήση , Σπυρίδων Μαλίζογλου , και Δημήτριο Παππά. Τους εύχεται καλή χρονιά με υγειά και να πανηγυρίσουν με την ομάδα μας πολλές επιτυχίες.
Με τιμή το Δ.Σ. της Αναγέννησης Άρτας