Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 19/08/2021
Οδυσσέας Νυδριού: Στον πάγκο και επίσημα ο Πολίτης
Συντάκτης: Sportime24
Ο Πάνος Πολίτης είναι και επίσημα ο νέος τεχνικός του Οδυσσέα, με την ομάδα του Νυδριού να ανακοινώνει την πρόσληψή του ως διαδόχου του Χρήστου Βάννα.
Αναλυτικά η ανακοίνωση της διοίκησης:
Το ΔΣ του Οδυσσέα Νυδριού ευχαριστεί τον Χρήστο Βάννα για την συνεισφορά του στην ομάδα μας ως πρώτος προπονητής . Πλέον από το πόστο του υπεύθυνου ακαδημιών θα συνεχίσει να βρίσκεται μαζί μας κ την επόμενη χρονιά. Επίσης θέλουμε να καλωσορίσουμε τον Πάνο Πολίτη κ ελπίζουμε να εκπληρώσουμε μαζί τους στόχους της ομάδας μας. Καλώς όρισες Πάνο Νταιντα