Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 24/10/2020
Ο Απόλλων Πάργας 1-0 με την ΑΕ Πρέβεζας με γκολ του Γκόλια
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/10/122497356_359199458484885_6761061590191291747_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/10/122497356_359199458484885_6761061590191291747_n.jpg)
Με γκολ του Γιάννη Γκόλια στο 21΄ ο Απόλλων Πάργας επικράτησε της Ένωσης στο γήπεδο του Μεσοποτάμου.
Διαιτητής: Αναγνωστάκης
Βοηθοί: Κατσαμπίρης-Πάτσης
Απόλλων Πάργας (Αλέκος Βάσι): Παπανικολάου, Κώτσιας, Παππάς Ε. (77΄ Σαιντί), Διαμάντης, Μάρκος, Κύργιος, Παππάς Δ. (65΄ Βάσιος), Παππάς Σ., Γκόλιας, Λάμπρου (87΄ Σουλιώτης), Ιωακειμίδης.
ΑΕ Πρέβεζας (Κώστας Αμάραντος): Τσόλκας, Παπαγεωργίου, Γεωργόπουλος Δ. (33΄ Ντούρος), Πανταζής, Diaw, Dedi, Κωστής, Ζιάι (46΄ Γεωργόπουλος Α.), Τσουμελέκας (60΄ Ντέντες), Πόποτας, Ζέρης (85΄ Παπαδιώτης).