ΒΟΛΕΪ - 22/03/2023
Ο Φιλαθλητικός υποδέχεται την Αργώ Βόλου το Σάββατο 25/3
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/03/DSC_0217-scaled.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/03/DSC_0217-scaled.jpg)
Την Αργώ Βόλου υποδέχεται ο Φ.Γ.Σ Πρέβεζας το Σάββατο 25 Μαρτίου στις 6 το μεσημέρι στο ΔΑΚ Πρέβεζας για την 19η αγωνιστική της Α2 Εθνικής κατηγορίας γυναικών.
Ο Πέτρος Παπαδόπουλος θα έχει όλες τις αθλήτριες στην διάθεσή του, ενώ μετά την ήττα που έκανε ο σύλλογος στα Γιάννςνα από τον τοπικό Αθλητικό Σύλλογο, θέλει να επιστρέψει και πάλι στα θετικά αποτελέσματα, διατηρώντας την 1η θέση του βαθμολογικού πίνακα.
Η ομάδα του Φιλαθλητικού θέλει τον κόσμο δίπλα του σε έναν ακόμη δύσκολο αγώνα.