SUPER LEAGUE 2 - 26/04/2022
‘Πάνοπλος’ ο Θεσπρωτός στον αυριανό αγώνα με τη Βέροια
Συντάκτης: Sportime24
Δίχως αγωνιστικά προβλήματα ο Θεσπρωτός θα υποδεχτεί αύριο (Τετάρτη 27 Απριλίου, ώρα 15.30) στο Δημοτικό στάδιο Ηγουμενίτσας την Βέροια Ν.Π.Σ. στο πλαίσιο της 33ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Betsson Super League 2.
Για το αυριανό παιχνίδι καθοριστικής σημασίας
Η ΠΑΕ Θεσπρωτός θα τιμήσει τον Γιώτη Τσαλουχίδη
Η ΠΑΕ Θεσπρωτός ενημερώνει ότι στο περιθώριο του αυριανού παιχνιδιού με τη Βέροια, στο πλαίσιο της 33ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Betsson Super League 2, θα τιμήσει τον Γιώτη Τσαλουχίδη, πρώην διεθνή άσσο και νυν γενικό διευθυντή της ιστορικής ομάδας της Ημαθίας, για την προσφορά του στο ποδόσφαιρο.
Την απονομή θα κάνει ο Βουλευτής Ν.Δ. Θεσπρωτίας κ. Βασίλειος Γιόγιακας