Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 03/07/2021
Πανέτοιμος ο ΠΑΣ Αχέρων για τον αγώνα με Διαγόρα
Συντάκτης: Sportime24
Την προετοιμασία του για το ματς της 4ης αγωνιστικής των μπαράζ ανόδου στη SL2, για τον Βόρειο όμιλο της Γ’ Εθνικής κόντρα στον Διαγόρα Στεφανοβικείου, ολοκλήρωσε ο ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου.
Χαλαρή Προπόνηση και τεστ για τον σύλλογο μας είχε η σημερινή μέρα!
Με απογευματινή προπόνηση τελείωσε η προετοιμασία της ομάδας μας για τον κρίσιμο εντος έδρας αυριανό αγώνα (04/07 18:00 you Tube: Pas Axeron) με τον Διαγόρα Στεφανοβικείου.
Τηρώντας πιστά το υγειονομικό πρωτόκολλο η ομάδα μετά την προπόνηση έκανε τα εβδομαδιαία rapid test για Covid-19 στην διοίκηση στους παίκτες και όλα τα μέλη του επιτελείου, και τα αποτελέσματα ήταν όλα αρνητικά.
Ενωμένοι προς έναν κοινό στόχο…