Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 28/10/2018
Παρέμεινε στον Αετό Αγιάς ο Βαρτζιώτης!
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0290.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0290.jpg)
Στο ρόστερ του Αετού Αγιάς παρέμεινε ο πολύπειρος μεσοεπιθετικός Χρήστος Βαρτζιώτης.
Παίκτης του Αετού για μία ακόμη σεζόν θα είναι ο Χρήστος Βαρτζιώτης, ο οποίος ανανέωσε τη συνεργασία του με την ομάδα της Αγιάς.
Ο Χρήστος Βαρτζιώτης που την περσινή χρονιά βοήθησε τα μέγιστα για την άνοδο της ομάδας στην μεγάλη κατηγορία της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας αναμένεται να κάνει ντεμπούτο στο εκτός έδρας παιχνίδι την Κυριακή (4/11) με την ΑΕΝ Σαμψούντας.
Ο Χρήστος Βαρτζιώτης στο παρελθόν έχει αγωνιστεί στη Β΄ Εθνική με τον ΠΑΣ Γιάννινα, ενώ έχει φορέσει και τη φανέλα των ΠΑΣ Πρέβεζα, Τηλυκράτη Λευκάδας, και Απόλλωνα Πάργας.