Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 09/08/2018
Παρελθόν εννέα παίκτες από τον ΑΟ Παλαίρου
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/08/DSC_0010.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/08/DSC_0010.jpg)
Εννέα παίκτες, οι περισσότεροι εκ των οποίων αποτέλεσαν βασικά στελέχη την σεζόν που ολοκληρώθηκε, αποτελούν παρελθόν από τον ΑΟ Παλαίρου!
Ο λόγος για τους Χρήστο Χασακή, Σκιαδά (Οδυσσέας Νυδριού), Ζάτσε (Οδυσσέας Νυδριού), Βουλγαρίδης (Οδυσσέας Νυδριού), Κυριακίδης (Τηλυκράτης Λευκάδας), Λιότσος (ΠΑΣ Θύελλα 2015), Ματσίνγκος (Τηλυκράτης Λευκάδας), Ντέντι και Σπανός (ΠΑΣ Πρέβεζα).