Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 14/04/2019
Πρωταθλητής ο Κρόνος Αργυράδων!
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2019/04/DSC_0021.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2019/04/DSC_0021.jpg)
Ο Κρόνος Αργυράδων επικράτησε με 1-0 του Τηλυκράτη Λευκάδας και πανηγυρίζει την ιστορική κατάκτηση του τίτλου.
Την πιο λαμπρή σελίδα στην ιστορία του έγραψε ο Κρόνος Αργυράδων, πριν λίγη ώρα. Καθώς, το συγκρότημα του Γιάννη Καλούδη επικράτησε με 1-0 του Τηλυκράτη, στο Κανόνι, με γκολ του Χατζηδημητρίου στο 47’ και κατέκτησε τον τίτλο στον 3ο όμιλο της Γ’ εθνικής και παράλληλα την άνοδο στη νέα Football League.
corfusports.com