Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 21/08/2018
Πρώτο φιλικό για τον ΠΑΣ Πρέβεζα
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/08/IMG_8618.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/08/IMG_8618.jpg)
Την ευκαιρία να παρακολουθήσουν για πρώτη φορά σε αγωνιστική δράση τον ΠΑΣ Πρέβεζα της σεζόν 2018-2019, θα έχουν οι φίλαθλοί της ομάδας την Τετάρτη 22 Αυγούστου 2018 στις 5 το απόγευμα στο δημοτικό στάδιο Πρέβεζας «Αθανασία Τσουμελέκα».
Αντίπαλος θα είναι ο ΠΑΣ Θύελλα.
Η είσοδος για το κοινό στον πρώτο φιλικό αγώνα του ΠΑΣ θα είναι ελεύθερη για τους φιλάθλους.