Οι παίκτες και οι διαιτητές στις αναμετρήσεις του σαββατοκύριακου (12-13/2) στη Super League 2 θα μπουν στον αγωνιστικό χώρο φορώντας μπλουζάκια όπου θα αναγράφονται τα τελευταία λόγια του αδικοχαμένου Αλκη Καμπανού, στέλνοντας μήνυμα κατά της βίας.
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - 11/02/2022
Στέλνουν μήνυμα κατά της βίας οι ομάδες της SL2
Συντάκτης: Sportime24
Στο πλαίσιο των κοινωνικών δράσεων και των πρωτοβουλιών ευαισθητοποίησης του φίλαθλου κόσμου κατά της βίας, αυτή την αγωνιστική σε συνεργασία με τον ΠΣΑΠΠ (Πανελλήνιος Σύνδεσμος Αμειβομένων Ποδοσφαιριστών Ποδοσφαιριστριών) οι ποδοσφαιριστές και οι διαιτητές της Super League 2 θα παραταχθούν στον αγωνιστικό χώρο με ειδική φανέλα όπου θα αναγράφονται τα τελευταία λόγια του αδικοχαμένου Αλκη Καμπανού.