Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 04/09/2020
Στην ΑΕ Λευκίμμης ο Τουρσίδης
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/09/118784523_3359390327470628_713414898691391899_o.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/09/118784523_3359390327470628_713414898691391899_o.jpg)
Την απόκτηση του 21χρονου αμυντικού Νίκου Τουρσίδη ανακοίνωσε η ΑΕ Λευκίμμης.
Η ανακοίνωση:
Η ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΤΟΥΡΣΙΔΗ. Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ 22-09-99 ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΩΣ ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ. ΤΟ ΔΣ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΤΟΥ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΣ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑΣ.
ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΝΑ ΠΑΘΟΣ