Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 12/09/2023
Στην Αναγέννηση Άρτας ο Ζυγκερίδης!
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/09/378677577_825575706021219_8094591119002913927_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/09/378677577_825575706021219_8094591119002913927_n.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Τον Χαράλαμπο Ζυγκερίδη απέκτησε η Αναγέννηση Άρτας.
Το Δ.Σ. της Αναγέννησης Άρτας , με μεγάλη χαρά ανακοινώνει την απόκτηση του 28ου χρόνου επιθετικού Χαράλαμπου Ζυγκερίδη. Ο Μπάμπης έχει φορέσει στο παρελθόν τις φανέλες των Πανθρακικού , Α.Ο. Ζακύνθου , Α.Ο. Υπάτου , ενώ είναι γνωστός στην πόλη μας καθώς έχει αγωνιστεί στο παρελθόν στην Α.Ε. Καραϊσκάκης. Χαράλαμπε σε καλωσορίζουμε στην μεγάλη οικογένεια της Αναγέννησης και σου ευχόμαστε μια χρονιά , γεμάτη υγεία και με πολλά τέρματα.
Το Δ.Σ.