Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 10/08/2021
Στην Δόξα Ωρωπού ο Μπάκας
Συντάκτης: Sportime24
Στην Δόξα Ωρωπού θα συνεχίσει την ποδοσφαιρική του καριέρα ο Γρηγόρης Μπάκας.
Ο 31χρονος (29.06.1988) μεσοαμυντικός ο οποίος στο παρελθόν έχει αγωνιστεί σε Θρίαμβο Λούρου, Εθνικό Φιλιππιάδας, ΑΟ Φιλοθέης, Αμβρακία Κωστακιών και ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου έμεινε ελεύθερος από τον Κεραυνό Θεσπρωτικού.
Η ανακοίνωση:
Ο ΠΑΣ Δόξα Ωρωπού ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Μπάκα Γρήγορη. Ο σύλλογος συνεχίζει την ενίσχυση για την επίτευξη των στόχων, και εύχεται στο νέο απόκτημα της ομάδας υγεία και πολλές επιτυχίες.