Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 04/08/2022
Στον Ναυπακτιακό Αστέρα ο Αντώνης Τραγουλιάς
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2022/08/297874780_508675917726647_6426826454050050739_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2022/08/297874780_508675917726647_6426826454050050739_n.jpg)
Ο Ναυπακτιακός Αστέρας ανακοίνωσε την έναρξη της συνεργασίας με τον 29χρονο αμυντικό Αντώνη Τραγουλιά.
Ο Αντώνης Τραγουλιάς έχει αγωνισθεί σε Α.Ε. Μεσολογγίου, Κεραυνό Γαβαλούς, Κ20 Παναιτωλικού, Καλλιθέα, Φλόγα Παλαιομάνινας, Αράκυνθο Ματαράγκας και Όμηρο Νεοχωρίου.
Η ανακοίνωση:
Προσθέτει εμπειρία Ο ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΌΣ Με την απόκτηση τού ακραίου αμυντικού Αντώνη ΤΡΑΓΟΥΛΙΑ. Έχει αγωνιστεί ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΌ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ -ΦΛΟΓΑ.ΠΑΛ/ΝΑΣ- ΑΕΜ ΜΕΣΟΛΟΓΓΊΟΥ.Η διοικηση τον καλοσωριζει και τού εύχεται υγεία και πολλες επιτυχιες.