Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 20/07/2021
Στον πάγκο του Παναγρινιακού και τη νέα χρονιά ο Ξανθόπουλος
Συντάκτης: Sportime24
Την παραμονή του Βασίλη Ξανθόπουλου στον πάγκο της ομάδας ανακοίνωσε ο Παναγρινιακός.
Η ανακοίνωση του Παναγρινιακού αναφέρει:
Το Διοικητικό Συμβούλιο του ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΥ είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας με τον προπονητή κ. Βασίλη Ξανθόπουλο. Ο κ. Ξανθόπουλος ήταν ο προπονητής της ομάδας μας την προηγούμενη σεζόν, οδηγώντας την στην παρθενική της συμμετοχή στη Γ Εθνική, στην έκτη θέση της βαθμολογίας. Μία χρονιά που πάρα τις δυσκολίες και τις ιδιαιτερότητες που είχε στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία. Ευχόμαστε και τη νέα χρονιά ανάλογες και μεγαλύτερες επιτυχίες στον προπονητή της ομάδας μας.
Με τιμή
Το Δ.Σ του ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΥ