Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 12/08/2021
Στον πάγκο του ΠΑΣ Αχέρων και τη νέα χρονιά ο Τζιάρρας
Συντάκτης: Sportime24
Την παραμονή του Βαγγέλη Τζιάρρα στον πάγκο της ομάδας ανακοίνωσε ο ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου .
Η ανακοίνωση του ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου αναφέρει:
Ο ΠΑΣ Αχέρων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσει, την ανανέωση της συνεργασίας και για την νέα ποδοσφαιρική χρονιά με τον προπονητή της ομάδας μας κ. Τζιάρρα Βαγγέλη.
Η ταύτιση απόψεων και φιλοσοφίας συνετέλεσαν στην ανανέωση της συνεργασίας. Άλλωστε δεν θα μπορούσε να γίνει και αλλιώς καθως ο προπονητής μας βοήθησε στο μέγιστο για να έρθει το πρωτάθλημα του 5ου ομίλου στον σύλλογο μας την περασμένη χρόνια. Επίσης ο προπονητής και η διοίκηση της ομάδας μας σχεδιάζουν καθημερινά τη νέα χρονιά.