Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 09/08/2021
Στον Παναγρινιακό ο Σωτηρόπουλος
Συντάκτης: Sportime24
Στην απόκτηση του Σπύρου Σωτηρόπουλου προχώρησε η ομάδα του Παναγρινιακού, με τον ποδοσφαιριστή σήμερα να δίνει το παρόν στην πρώτη της νέας του ομάδας.
Ο πολύπειρος δυναμικός αμυντικός, τα δυο τελευταία χρόνια αγωνίστηκε με τα χρώματα της ΑΕ Μεσολογγίου στο πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας, με την ομάδα του Βασίλη Ξανθόπουλου να βάζει ακόμα ένα πολύτιμο εργαλείο στην φαρέτρας της ενόψει της νέας χρονιάς.