Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 31/08/2023
Στον Πανλευκάδιο ο Στέλιος Αραμπατζής
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/08/369798444_794350142695880_5005926943459659655_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/08/369798444_794350142695880_5005926943459659655_n.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Ο ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ!
Σε μια νέα προσθήκη προχώρησε η ομάδα μας.
Συγκεκριμένα ο αμυντικός, Στέλιος Αραμπατζής, ο οποίος έχει αγωνιστεί στο παρελθόν στον Αστέρα Λιοσίων, στο Ζεφύρι, στο Φοίβο Γλυφάδας, στον Αίολο Βάρης και στη Δόξα Βύρωνα, θα αγωνίζεται φέτος με τα χρώματα μας.
Αστυνομικός στο επάγγελμα ο Στέλιος, αγωνίστηκε πέρσι στο πρωτάθλημα της Αθλητικής Ένωσης Αστυνομικών Ελλάδας, με την ομάδα ΔΙΑΣ Ν/Α φορώντας το περιβραχιόνιο του αρχηγού, οπου και έφτασε στον τελικό Αττικής. Τον καλωσορίζουμε στον Πανλευκάδιο, του ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες!