Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 26/07/2018
Στον ΠΑΣ Πρέβεζα ο Γεωργίου!
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/07/0012-2.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/07/0012-2.jpg)
Μετά τη λύση της συνεργασίας με τον Θρίαμβο Λούρου, ο Παναγιώτης Γεωργίου, δεν άργησε να βρει τον επόμενο σταθμό της καριέρας του.
Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του sportime24.gr o 28χρονος μεσοεπιθετικός τα έχει βρει σε όλα με το ΔΣ του ΠΑΣ Πρέβεζα και απομένουν τα τυπικά για να ανακοινωθεί επίσημα.
Ο Παναγιώτης Γεωργίου έχει αγωνιστεί στο πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας με τη φανέλα του Παναιγιάλειου, του Τηλυκράτη Λευκάδας, του Εθνικού Φιλιππιάδας, της Αναγέννησης Άρτας και του Θεσπρωτού Ηγουμενίτσας.
Επίσης ο Παναγιώτης Γεωργίου έχει αγωνιστεί στον Αστέρα Τρίπολης, στη Δ΄ Εθνική με τον ΑΟ Φιλοθέης, στον Αυγερινό Μαραντοχωρίου και τη σεζόν που ολοκληρώθηκε στον Θρίαμβο Λούρου.