Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 10/08/2021
Στον ΠΑΣ Πρέβεζα ο Χήτος
Συντάκτης: Sportime24
Ο νεαρός στόπερ Νεκτάριος Χήτος είναι ένας ακόμη ποδοσφαιριστής που ήρθε στην ομάδα του ΠΑΣ Πρέβεζα και θα φοράει τα κιτρινόμαυρα τη νέα ποδοσφαιρική χρονιά στην Α’ κατηγορία.
Ο 18χρονος (γεν. 03/06/2003) Νετκάριος Χήτος είναι ένας πολλά υποσχόμενος παίκτης και έτσι η διοίκηση του έκανε πρόταση συνεργασίας την οποία και αποδέχθηκε.
Η διοίκηση του ΠΑΣ Πρέβεζα εύχεται στον ποδοσφαιριστή Νετκάριο Χήτο, να είναι έχει υγεία και μία καλή ποδοσφαιρική χρονιά
Η Διοίκηση του ΠΑΣ Πρέβεζα