ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - 25/04/2019
Συγχαρητήρια Απόλλωνα Πάργας σε ΠΑΣ Πρέβεζα για την κατάκτηση του πρωταθλήματος
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2019/04/00088.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2019/04/00088.jpg)
Η διοίκηση, ο προπονητής και οι ποδοσφαιριστές του ΑΠΌΛΛΩΝ ΠΆΡΓΑΣ συγχαίρουν την ομάδα του ΠΑΣ ΠΡΈΒΕΖΑ για την κατάκτηση του πρωταθλήματος της Α κατηγορίας ΕΠΣ ΠΡΈΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ και ευχόμαστε καλή επιτυχία στο πρωτάθλημα της Γ Εθνικής κατηγορίας. Θερμά συγχαρητήρια και στην ομάδα του ΘΡΙΆΜΒΟΥ ΛΟΎΡΟΥ για την αξιέπαινη πορεία της μέχρι και το τελευταίο σφύριγμα του μεγάλου τελικού.