Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 24/12/2021
Συμφώνησε με Κουλούρη ο Παμβουπρασιακός
Συντάκτης: Sportime24
Στα πράσινα του Παμβουπρασιακού θα ντυθεί την 1η Ιανουαρίου ο Ηλίας Κουλούρης.
Η διοίκηση των Ταύρων, κινούμενη αστραπιαία, προχώρησε στην κίνηση “ματ”, πριν αρχίσει η “παρτίδα”. Την ώρα που και άλλες ομάδες του ομίλου, είχαν κινηθεί για την απόκτηση του περσινού πρώτου σκόρερ της Γ΄ Εθνικής σε όλη την Ελλάδα και πριν ακόμα καλά-καλά προφτάσει να γυρίσει απο τα Τρίκαλα, έκανε μια επίσκεψη στη Βουπρασία, μόνο για να μιλήσει. Μόνο που φαίνεται ότι οι ιθύνοντες του ΠΑΟΒ, δεν τον άφησαν να… φύγει. Για την ακρίβεια, δεν τον άφησαν να ανοίξει την πόρτα, πριν βάλει την υπογραφή του.
Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του ilia.news, ο Ηλίας Κουλούρης, προχώρησε σε συμφωνία, αν δεν έχει υπογράψει ακόμα, να το κάνει άμεσα. Και από την 1η Γενάρη, αυτή να ενργοποιηθεί και να ντυθεί και επίσημα στα πράσινα.