Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 24/07/2023
Τέλος ο Θώδης από την Αναγέννηση Άρτας – Η ανάρτηση του προπονητή
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/06/Δημ-Θώδης-κοουτς-Αναγέννησης.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/06/Δημ-Θώδης-κοουτς-Αναγέννησης.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Παρελθόν από την Αναγέννηση Άρτας , ο προπονητής Δημήτρης Θώδης.
Ο Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο του Γ.Α.Σ. Αναγέννηση Άρτας , ευχαριστούν θερμά τον απερχόμενο προπονητή της ομάδας μας Δημήτρη Θώδη , για την προσφορά του τον τελευταίο ενάμιση χρόνο στην Αναγέννηση. Ο Δημήτρης παρέλαβε την ομάδα σε πολύ δύσκολη κατάσταση στην Γ εθνική κατηγορία τον Μάρτιο του 2022 υποβιβασμένη στην ουσία στην Α’ ΕΠΣ Άρτας. Το περασμένο καλοκαίρι έστησε την ομάδα από την αρχή με την προηγούμενη διοίκηση και κατάφερε μέσα σε πολύ δύσκολες και αντίξοες καταστάσεις να οδηγήσει την Μαύρη Θύελλα ξανά στην Γ’ εθνική κατηγορία και στην κατάκτηση του Κυπέλλου της ΕΠΣ Άρτας πετυχαίνοντας όλους τους στόχους που είχαν τεθεί. Αγαπητέ Δημήτρη Θώδη σε ευχαριστούμε από καρδίας για τα όσα πρόσφερες στην ομάδας μας και ελπίζουμε οι δρόμοι να ξανασμίξουν στο άμεσο μέλλον.Σου ευχόμαστε τα καλύτερα τόσο σε προσωπικό , αλλά και προσωπικό επίπεδο.
Με τιμή
ΤΟ Δ.Σ. της Αναγέννησης Άρτας
Η ανάρτηση του Δημήτρη Θώδη