Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 17/05/2020
Την Κυριακή 24 Μαΐου η ΓΣ του Θρίαμβου Λούρου
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/05/97979727_252736136138333_5072708825887277056_o.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/05/97979727_252736136138333_5072708825887277056_o.jpg)
Το Δ.Σ Του Θριάμβου Λούρου Καλεί όλα τα μέλη του αλλά κ τους απλούς φιλάθλους που αγαπάνε την Ομάδα σε Γενική Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί στις 24 Μαΐου κ ώρα 21:00 Στο Δημαρχείο Λούρου.
Η παρουσία όλων μας κρίνετε απαραίτητη για το μέλλον του Σύλλογου. Ίσως ήρθε η στιγμή να δείξουμε όλοι την αγάπη μας χωρίς αντιπαραθέσεις για το καλό της ομάδας του χωριού μας..
Θέματα: Οικονομικός απολογισμός κ η πορεία που θα ακολουθήσει η ομάδα με τα νέα δεδομένα που υπάρχουν στον Αθλητισμό λόγω Κορωναιου….