Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 28/08/2022
Τη Δευτέρα 29 Αυγούστου η “πρώτη” του Θρίαμβου Λούρου!
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2022/08/received_233890672052556.jpeg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2022/08/received_233890672052556.jpeg)
Η πρώτη συγκέντρωση και η έναρξη της προετοιμασίας της ομάδας του Θρίαμβου εν όψει της νέας ποδοσφαιρικής περιόδου 2022-23 έχει προγραμματισθεί για την Δευτέρα 29 Αυγούστου 2022 στο γήπεδο του Λούρου.
Η προετοιμασία θα ξεκινήσει στις 18:00 με μια πρώτη γνωριμία και ενημέρωση των ποδοσφαιριστών από το νέο προπονητή της ομάδας Αντώνη Κολιό και το βοηθό του Θανάση Λέτσο.
Θα ακολουθήσει η πρώτη προπόνηση για τη νέα ποδοσφαιρική περίοδο 2022-23.
Βησσαρίων Σάκκος