ΒΟΛΕΪ - 17/06/2023
Τουρνουά Μίνι Βόλεϊ μεταξύ ΑΓΟ Φιλιππιάδας και ΠΑΣ Γιάννινα (φωτο)
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/06/354234772_715879297215273_7052353488980430161_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/06/354234772_715879297215273_7052353488980430161_n.jpg)
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί 17 Ιουνίου 2023 στο νέο ΔΑΚ Φιλιππιάδας το Τουρνουά Μίνι Βόλεϊ μεταξύ των ακαδημιών του ΑΓΟΦ και του ΠΑΣ Γιάννινα.
Η ενημέρωση του ΑΓΟ Φιλιππιάδας αναφέρει:
Έγιναν σήμερα οι πρώτοι αγώνες στο νέο ΔΑΚ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ όπου φιλοξενήσαμε τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ. Έγιναν αγώνες mini volley, παγκορασίδων Β παγκορασίδων Α και κορασίδων. Για πολλά παιδιά ήταν η πρώτη αγωνιστική εμπειρία,κάτι που είναι πολύ σημαντικό για τα ίδια τους γονείς τους και τους προπονητές. Μεγάλο ευχαριστώ στον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ που πάντα ανταποκρίνεται στο κάλεσμά μας!