Αρχική ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Β΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

Το αγωνιστικό πρόγραμμα της Β’ κατηγορίας ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας

0

Αναλυτικά το πρόγραμμα των δυο ομίλων της Β΄ κατηγορίας ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας.

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

13/10/2019

16:00

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

13/10/2019

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

13/10/2019

16:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

13/10/2019

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

20/10/2019

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

20/10/2019

16:00

ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

20/10/2019

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

20/10/2019

16:00

ΠΛΑΓΙΑΣ
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

27/10/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ

27/10/2019

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

27/10/2019

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

27/10/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

3/11/2019

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

3/11/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

3/11/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

3/11/2019

15:00

ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

10/11/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

10/11/2019

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

10/11/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ

10/11/2019

15:00

ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

24/11/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

24/11/2019

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

24/11/2019

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ

24/11/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

1/12/2019

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

1/12/2019

15:00

ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

1/12/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

1/12/2019

11:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου
Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας
Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

13/10/2019

16:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

13/10/2019

11:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

13/10/2019

16:00

ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ

12/10/2019

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

20/10/2019

16:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

20/10/2019

16:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

20/10/2019

11:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

19/10/2019

16:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

27/10/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

27/10/2019

11:00

ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

26/10/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

27/10/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ: 

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

3/11/2019

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

3/11/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

2/11/2019

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

3/11/2019

11:00

ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

10/11/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

10/11/2019

11:00

ΜΥΤΙΚΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

10/11/2019

11:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

10/11/2019

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

17/11/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

17/11/2019

11:00

ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

17/11/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

17/11/2019

15:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΡΕΠΟ:

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

24/11/2019

11:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ

23/11/2019

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

24/11/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

24/11/2019

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

1/12/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

1/12/2019

11:00

ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

1/12/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

30/11/2019

15:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΡΕΠΟ:

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

8/12/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

8/12/2019

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

8/12/2019

11:00

ΑΓΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

8/12/2019

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου
Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας
Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ