ΒΟΛΕΪ - 29/01/2024
Το Αιγάλεω υποδέχεται την Τετάρτη 31 Ιανουαρίου ο Φιλαθλητικός Πρέβεζας
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/12/ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΠΣ-ΝΑΥΑΡΧΟΥ-ΒΟΤΣΗ-8.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/12/ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΠΣ-ΝΑΥΑΡΧΟΥ-ΒΟΤΣΗ-8.jpg)
Την ομάδα του Αιγάλεω υποδέχεται ο Φιλαθλητικός Πρέβεζας στο εξ’ αναβολής παιχνίδι για την 13η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Pre League κατηγορίας γυναικών στο βόλεϊ.
Η ομάδα της Πρέβεζας θέλει να επιστρέψει στις νίκες για αυτό τον λόγο και ζητά την στήριξη του κόσμου, στο να βρεθεί στις κερκίδες του ΔΑΚ Πρέβεζας στις 4 το μεσημέρι της Τετάρτης 31 Ιανουαρίου.
Ο προπονητής του Φιλαθλητικού Πέτρος Παπαδόπουλος θα έχει όλες τις αθλήτριες ετοιμοπόλεμες, με το σημαντικό αυτό παιχνίδι να μεταδίδεται ζωντανά από το κανάλι στο youtube του συλλόγου.