Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 06/06/2024
Το ευχαριστώ του Δημήτρη Βαρέλη στον Εθνικό Φιλιππιάδας!
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2024/06/334757768_1173776289943895_6343601803917603275_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2024/06/334757768_1173776289943895_6343601803917603275_n.jpg)
Μετά τη λύση της συνεργασίας του με τον Εθνικό Φιλιππιάδας ο Δημήτρης Βαρέλης ευχαρίστησε την πρώην διοίκηση του συλλόγου, τους συμπαίκτες του, τους προπονητές και τους φιλάθλους.
Αναλυτικά:
Ευχαριστώ πολύ τη προηγούμενη διοίκηση, τους συμπαίκτες μου, τους προπονητές και φυσικά τους φιλάθλους. Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία στη νέα διοίκηση και να επιστρέψει ο Εθνικός στη κατηγορία που ανήκει. Σας ευχαριστώ για όλα και καλή συνέχεια.