Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 12/10/2020
Το «ευχαριστώ» του ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου στον Χρηστογιάννη
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/10/CRS0017.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/10/CRS0017.jpg)
Η ευχαριστήρια ανακοίνωση του ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου:
Ο ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου ευχαριστεί θερμά τον Αντώνη Χριστογιάννη για την προσφορά του. Ο Χριστογιάννης την εβδομάδα που μας πέρασε, ζήτησε να αποχωρήσει από το σωματείο, επικαλούμενους προσωπικούς και επαγγελματικούς λόγους.
Ο Αρτινός ποδοσφαιριστής, ήρθε στον ΠΑΣ Θύελλα στο δεύτερο μισό της περσινής σεζόν και συνέβαλε τα μέγιστα στην κατάκτηση του πρωταθλήματος 2019-2020.
Αντώνη σου ευχόμαστε καλή συνέχεια και σε ευχαριστούμε!
Το Διοικητικό Συμβούλιο του ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου.