Αρχική ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Το πλήρες πρόγραμμα της Α’ κατηγορίας για την σεζόν 2019-2020

0

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α΄ Κατηγορίας.

1η Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

2η Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΡΕΠΟ:

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

4η Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΡΕΠΟ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

5η Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

6η Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΡΕΠΟ:

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

7η Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΡΕΠΟ:

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

8η Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

9η Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΡΕΠΟ:

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

10η Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΡΕΠΟ:

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

11η Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

12η Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

13η Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

14η Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

15η Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΡΕΠΟ:

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ