Αρχική ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Το πρόγραμμα της Α΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας

0
1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΡΕΠΟ: ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΡΕΠΟ: ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΡΕΠΟ: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
10η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
11η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
12η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
13η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
14η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
15η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

Πρόεδρος:        Σ .Κόκκαλης
Μέλη:   Αλ.Μάρης – Δ. Μαυροκέφαλος

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ