Αρχική ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ FOOTBALL LEAGUE

Το πρόγραμμα των τελευταίων αγωνιστικών της Football League

0

Το πρόγραμμα 27ης, 28ης, 29ης και 30ής αγωνιστικής της Football League.

Το πλήρες πρόγραμμα της 27ης και 28ης αγωνιστικής ανακοίνωσε η Football League την Τρίτη (02/04). Παράλληλα έγινε γνωστό ότι οι δύο τελευταίες στροφές θα διεξαχθούν την ίδια ημέρα και ώρα, δηλαδή η 29η στροφή στις 21 Απριλίου (16:00) και η 30ή στις 5 Μαΐου (16:00).

Για την 27η αγωνιστική η ΕΡΤ θα καλύψει τα παιχνίδια Παναχαϊκή – Βόλος (13/04, 15:00) και Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα (14/04, 15:00) και για την 28η Βόλος – Απόλλων Λάρισας (17/04/ 16:00) και Δόξα Δράμας – Απόλλων Πόντου (18/04, 16:00).

Η 27Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 13 Απριλίου
Παναχαϊκή – Βόλος (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Αγυιάς)
Σπάρτη – Δόξα Δράμας (16:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Κέρκυρα – Ηρόδοτος (16:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Αιγινιακός – Πλατανιάς (16:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Εργοτέλης – Ηρακλής (16:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
ΑΟΧ Κισσαμικός – Αήττητος Σπάτων ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ
Κυριακή 14 Απριλίου
Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Απόλλων Πόντου – Καραϊσκάκης Άρτας (16:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)

Η 28Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τετάρτη 17 Απριλίου
Κέρκυρα – Σπάρτη (16:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Ηρόδοτος – Αιγινιακός (16:00, Νέας Αλικαρνασσού)
Καραϊσκάκης Άρτας – ΑΟΧ Κισσαμικός (16:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Πλατανιάς – Παναχαϊκή (16:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Βόλος – Απόλλων Λάρισας (16:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Νεάπολης)
Ηρακλής – Τρίκαλα (16:00, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Αήττητος Σπάτων – Εργοτέλης ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ
Πέμπτη 18 Απριλίου
Δόξα Δράμας – Απόλλων Πόντου (16:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Δόξας)

Η 29Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 21 Απριλίου
ΑΟΧ Κισσαμικός – Δόξα Δράμας (16:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Αιγινιακός – Κέρκυρα (16:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Απόλλων Λάρισας – Πλατανιάς (16:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Εργοτέλης – Καραϊσκάκης Άρτας (16:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Ηρακλής – Βόλος (16:00, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Παναχαϊκή – Ηρόδοτος (16:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Σπάρτη – Απόλλων Πόντου (16:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Τρίκαλα – Αήττητος Σπάτων ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ

Η 30Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 5 Μαΐου
Κέρκυρα – Παναχαϊκή (16:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Καραϊσκάκης Άρτας – Τρίκαλα (16:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Αιγινιακός – Σπάρτη (16:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Απόλλων Πόντου – ΑΟΧ Κισσαμικός (16:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης (16:00, Γήπεδο Δόξας)
Ηρόδοτος – Απόλλων Λάρισας (16:00, Νέας Αλικαρνασσού)
Πλατανιάς – Ηρακλής (16:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Αήττητος Σπάτων – Βόλος ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ