ΒΟΛΕΪ - 22/06/2022
Το Club Beach Volley “ERMIS” ΠΡΕΒΕΖΑΣ διοργάνωσε με επιτυχία το ένατο τουρνουά ακαδημιών και αγωνιστικών τμημάτων
Συντάκτης: Sportime24
Το club beach volley <<ERMIS >> ΠΡΕΒΕΖΑΣ διοργάνωσε με επιτυχία το ένατο τουρνουά ακαδημιών και αγωνιστικών τμημάτων στα γήπεδα της Κυανής Ακτής με την συμμετοχή ομάδων από Ιωάννινα – Καστοριά-Λευκάδα.
![](https://www.mypreveza.gr/wp-content/uploads/2022/06/9o-%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%B1-beach-volley-ermis-%CF%80%CF%81%CE%B5%CE%B2%CE%B5%CE%B6%CE%B1.jpg)
![](https://www.mypreveza.gr/wp-content/uploads/2022/06/9o-%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%B1-beach-volley-ermis-%CF%80%CF%81%CE%B5%CE%B2%CE%B5%CE%B6%CE%B1.jpg)
Το Club Beach Volley “ERMIS” Πρέβεζας ευχαριστεί τις ομάδες που στήριξαν αυτή την προσπάθεια τους προπονητές Σούλα Κώστα-Ντελή Κώστα-Σούλα Ιωάννα για την υπέροχη οργάνωση του τουρνουά και την γιατρό Πολυξένη Βουρλιώτη που με την παρουσία της βοήθησε στην ασφαλή πορεία της διοργάνωσης.