Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 14/07/2020
Τρεις ακόμα ανανεώσεις στον Αετό Αγιάς
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/07/17191480_1861721847400712_4710681987929916911_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/07/17191480_1861721847400712_4710681987929916911_n.jpg)
Η ανακοίνωση αναφέρει:
Ακόμα 3 ανανεώσεις από τον Αετό Αγιάς για την ποδοσφαιρική χρονιά 2020/21..3 ποδοσφαιριστές από την πέρδικα ο Αντουάν Γκόγκα, ο Κέβιν Γκόγκα και ο Λέτι Γκόγκα οι οποίοι βοήθησαν την ομάδα μας πάρα πολύ να ανεβεί στην Ά κατηγορία..Ο Αντουάν παραμένει ένας από τους κορυφαίους αμυντικούς ολόκληρης της περιοχής καθώς και ο Κέβιν με τον Λέτι είναι δυο ταλέντα πολλά υποσχόμενα μιας και είναι μικροί σε ηλικία..Ευχόμαστε καλή χρονιά στα παιδιά χωρίς τραυματισμούς!