Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 04/09/2020
Δύο φιλικά ανακοίνωσε ο ΠΑΣ Πρέβεζα
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/09/pas.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/09/pas.jpg)
Με Πανλευκάδιο και Παναγρινιακό τα επόμενα φιλικά.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Συνέχεια των φιλικών αγώνων για την ομάδα μας, αύριο το απόγευμα 5/9 με τον Πανλευκάδιο στις 17:30 στο Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας ‘’ Αθανασία Τσουμελέκα’’ και την Τετάρτη 9/9 οι ποδοσφαιριστές του Άγγελου Μπέκα θα ταξιδέψουν στο Αγρίνιου όπου θα αντιμετωπίσουν τον Παναγρινιακό, ομάδα που βρίσκεται στο ίδιο όμιλο στο πρωτάθλημα της Γ Εθνικής.