ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - 09/05/2023
Φωτορεπορτάζ από το ΑΕ Κανονίου – Πανλευκάδιος
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/05/IMG_8731.jpeg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/05/IMG_8731.jpeg)
Ολοκληρώθηκε την Κυριακή (7/5/23) το πρωτάθλημα Γ΄ Εθνικής Γυναικών.
Φωτογραφίες: Μελίνα Λογοθετίδη
Στην τελευταία αγωνιστική του 2ου ομίλου, η ΑΕ Κανονίου υποδέχτηκε στο αθλητικό κέντρο της ΕΠΣΚ τον Πανλευκάδιο. Η κερκυραϊκή ομάδα αποδίδοντας εξαιρετικό ποδόσφαιρο επικράτησε 6-0 του Πανλευκάδιου και τερμάτισε στην τρίτη θέση της βαθμολογίας του ομίλου.