Χωρίς κατηγορία - 30/03/2024
Φωτορεπορταζ και Βίντεο απονομής απο το Κεραυνός Θεσπρωτικού – Αετός Αγιάς 3-1
Συντάκτης: giannis
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2024/03/GVL04044-scaled.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2024/03/GVL04044-scaled.jpg)
Με νίκη έκλεισε o Κεραυνός Θεσπρωτικού τις αγωνιστικές του υποχρεώσεις του σήμερα Σάββατο 30/3 στο Δημοτικό Στάδιο Θεσπρωτικού ”Κατερίνα Θάνου” με 3-1 στο πλαίσιο της 18ης και τελευταίας αγωνιστικής του Β Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας, όπου σήκωσε και το κύπελο του πρωταθλήματος
Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 13΄ με τον Κούκα κάνοντας το 0-1, αλλά ο Κεραυνός απάντησε γρήγορα με τον Κολιό και έφερε το ματς στα ίσα στο 17΄ κάνοντας το 1-1 που έμεινε μέχρι το τέλος του ημιχρόνου.
Στον δεύτερο ημίχρονο ο Σιώρος για τον Κεραυνό έκανε το 2-1 στο 60′ και στο 76 ο Μαργαρίτης έκανε το τελικό 3-1.
Μετά το τέλος του αγώνα ακολούθησε η απονομή στην ομάδα του Κεραυνού για το πρωτάθλημα.
Διαιτητής: Φίτσας Β.
Βοηθοί: Παναγιώτου Α. – Ζήκας Ν.