Εύκολα ο Απόλλων Πάργας, 3-0 την Α.Ε. Νέας Σελεύκειας

Στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής των αγώνων μπαράζ για την άνοδο στη Γ΄Εθνική και για τον 3ο όμιλο, ο Απόλλων Πάργας επικράτησε με 3-0 της Α.Ε. Νέας Σελεύκειας.

Στο 12’ ο Γκόλιας με πέναλτι που κέρδισε ο ίδιος έκανε το 1-0 για την ομάδα του Λευτέρη Βέρμπη.

Στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου ο Γεωργάκης διπλασίασε τα τέρματα των γηπεδούχων.

Στο 63′ ο Γιάννης Γκόλιας με δεύτερο προσωπικό του γκολ στον αγώνα διαμόρφωσε το τελικό 3-0.

Διαιτητής: Πετρόπουλος (Αχαΐας)

Βοηθοί: Καρράς – Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

Απόλλων Πάργας (Λευτέρης Βέρμπης): Κωνσταντάκος, Διαμάντης, Πάκος, Βασιλείου, Μπέλλος, Κύργιος, Ιωακειμίδης, Τουρμούσογλου (75΄ Αναστασίου), Παπαρούνας (61΄ Κουλούρης), Γεωργάκης, Γκόλιας (83΄ Σαϊντί).

Α.Ε. Νέας Σελεύκειας (Αλέκος Καρύδης): Βενέτης (20΄ λ.τρ. Αθανασίου), Μοναχός, Ζήγος (73΄ Κυβράνογλου), Βάσσιος Α., Βάσσιος Ε., Σούφης, Γόγολος, Βασιλείου, Κατσέλης (56΄ Γαλάνης), Γιαννακός.