Η Θύελλα Κατσικάς μεγάλη νίκη στην Κέρκυρα (1-2)

Σπουδαία νίκη για την Θύελλα Κατσικάς κάνοντας την ολική ανατροπή στην έδρα του Αστέρα Πετριτή με σκορ 1-2 και παραμένει στο κόλπο για την άνοδο στην Γ’ Εθνική Κατηγορία.
Το σκορ άνοιξε ο Αστέρας με κεφαλιά του Γαρδικιώτη μετά από εκτέλεση κόρνερ από τον Καλησπεράτη.
Με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Πάνου στο 68ο λεπτό ισοφάρισε το σκορ σε 1-1 ενώ 3 λεπτά αργότερα ο Μελιγγιώτης εκτέλεσε το πλάγιο άουτ ο Πάνος πήρε την κεφαλιά και έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα του Πισσιάνη για το 1-2 μέσα σε πανηγυρισμούς.
Αστέρας Πετριτή (Γιάννης Σφακιανάκης): Πισσιάνης, Μεντής, Πολύζος (83′ Μαρουλάκης), Μάμαλος, Σκολαρίκης, Γαρδικιώτης, Γεωργοπάλης, Θηραίος, Καλησπεράτης (77′ Γούναρης), Μπεσού (27′ Ασπιώτης), Γραικός
Θύελλα Κατσικάς (Νίκος Γκούρας): Αναστασίου, Κολιούσης, Μελιγγιώτης, Ψαρράς, Πάνος, Τσουμάνης (46′ Καζαντσίδης), Γούλας, Πολυχρόνης, Παπουτσής (56΄Δημητρακάκης), Κατσίφας (46′ Κοντογιάννης), Βαρτζιώτης (83′ Μαρούλης)