Ισοπαλία (1-1) για Χαλκίδα και Παναγρινιακό

Χαλκίδα και Παναγρινιακός αναδείχτηκαν ισόπαλοι 1-1, στο πλαίσιο της 11ης Αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής.

Στο 42΄ ο Τσοπανάς έκανε το 0-1 για την ομάδα του Γιάννη Κατσαρού που ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Η ομάδα του Πέτρου Ζουρούδη ισοφάρισε στις καθυστερήσεις του αγώνα με γκολ που πέτυχε ο Μπαλωμένος.

Διαιτητής: Λαθύρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Μπουμπογιατζόγλου – Παπαδόπουλος (Πειραιά)

Α.Ο. Χαλκίς (Πέτρος Ζουρούδης): Σιδεράκης, Λεσάι (46′ Ακελάουα), Κ. Μπαλωμένος, Μαγγίνας, Ρέτζος, Ογκενερόμπου, Α. Μπαλωμένος, Βελής (46′ Ζαχαράκης), Αλεξανδρής (46′ Κυριακού), Χατζηγεωργίου, Γκιόκας.

Παναγρινιακός (Γιάννης Κατσαρός): Καλαντζής, Παναγιωτόπουλος, Β. Γκόλιας, Σωτηρόπουλος, Φραγκούλης, Καντάνης, Τσούνης, Κοντογιάννης, Τσοπανάς (90′ Αλομπισάτ), Μήλιος, Τσακνής (89΄ Βασιλόγιαννης).